Αγαπητά μέλη και συνάδελφοι IPEG, Καλώς ήρθατε στη Διεθνή Παιδιατρική Ενδοχειρουργική Ομάδα. Είμαστε ένας περήφανος και ισχυρός οργανισμός που ηγείται της δημιουργικότητας, καινοτομία και πρόοδος στην ελάχιστα επεμβατική χειρουργική για παιδιά. Το διεθνές στοιχείο είναι ένα καθοριστικό χαρακτηριστικό του IPEG, Ο οργανισμός μας έχει εκπροσώπηση από κάθε μέρος του πλανήτη. Καθώς αρχίζουμε να πλοηγούμαστε σε αυτό το ακαδημαϊκό έτος, θα θέλαμε να σας κρατάμε ενήμερους για τα σχέδιά μας για τη χρονιά. Εδώ είναι μερικά από μας … Διαβάστε περισσότερα
![](http://www.ipeg.org/wp-content/uploads/2022/11/Scrolling-picture-1-join-ipeg.jpg)
![](http://www.ipeg.org/wp-content/uploads/2022/11/Scrolling-picture-1-join-ipeg.jpg)
![](http://www.ipeg.org/wp-content/uploads/2024/06/Graphic-for-IPEG-web_2024.jpg)
Scrolling-picture-1-join-ipeg
Γραφικό για IPEG web_2024